ورود دانشجویان

 

ضرورت کاربرد مدیریت پروژه
  عدم قطعیت؛ در دنیایی که زندگی می کنیم یکی از بارزترین خصوصیات است که این خصیصه در امور روزمره و در اغلب کارها به چشم می خورد. حال چه باید کرد؟ آیا تسلیم وقایع شدن ما را به اهداف می رساند؟ یا باید با نگاهی ساخت یافته تر مراحل را برنامه ریزی کرد؟ نیل به اهداف با آمادگی از پیش تعیین شده برای آنچه باید در مسیر رسیدن به اهداف انجام داد, بستگی انکار ناپذیر دارد.

صنعتی شدن جوامع نیاز به رشد همه جانبه ی سازمان ها دارد و این الزام توجه به زمان, منابع, هزینه و کیفیت را در اجرای پروژه ها در بر دارد. در این میان بکارگیری مناسب روش ها و ابزارهای مدیریت پروژه در کنار داشتن تفکر منظم و سیستماتیک, توشه ی پیمودن مسیر پر پیچ و خم پروژه ها خواهد بود. جلوگیری از دوباره کاری ها و اتلاف ها, حداقل ساختن انحرافات از اهداف, ذخیره زمان و بودجه در عین رعایت الزامات کیفی و محدوده همگی از اهداف مدیریت پروژه ها است.

دوره آموزشی DBA پروژه ، یک دوره ی جامع، یکپارچه و راهبردی در حوزه مدیریت سبد (پرتفولیو)، طرح و پروژه می‌باشد که در سایه سال‌ها تلاش اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها و کارشناسان زبده طراحی و بهینه‌سازی گردیده است. این مجموعه شامل رهنمودهایی می‌باشد که جهت ارتقای سطح پروژه ها به صورت یکپارچه با یکدیگر در تعامل هستند . جهت مطالعه ی سرفصل های این دوره بر روی حوزه های دانش کلیک فرمائید .

سرفصل دوره DBA گرایش مدیریت پروژه

دروس بخش تخصصی

 1. سمینار انگیزشی شروع دوره (پروژه747، 4p، ELENA)                    
 2. کارگاه پلنا                                                                              
 3. مبانی مدیریت پروژه (سطح پایه+ آزمون)
 4. مدیریت پروژه کاربردی (سطح پیشرفته)                                          
 5. Microsoft Project                                                         
 6. تربیت ارزیاب                                                                          
 7. مدیریت طرح/سبد                                                                   

دروس بخش جنرال

 1. آینده پژوهی راهبردی
 2. مدیریت استراتژیک پیشرفته و مدل کسب و کار
 3. مدل های ذهنی مدیران موفق
 4. مسئولیت اجتماعی و تصمیم گیری استراتژیک
 5. کارآفرینی و نوآوری

 

مخاطبين این دوره را مدیران عامل، مشاور مديران پروژه در سطح ملي، منطقه اي و جهاني ، مدیران طرح و برنامه و کلیه مديران ارشد سازمان که نقش عملیاتی در فرآيند برنامه و پروژه ايفا مي‌کنند تشکیل می دهند .

جهت ورود به دوره ،  مصاحبه و بررسی سوابق کاری و تحصیلی برای تعیین صلاحیت ورود به دوره و تعیین عدم نیاز به گذراندن دروس پیش نیاز انجام می شود .

جهت تکمیل پیش ثبت نام اولیه مربوط به دوره کلیک کرده و در تقویم آموزشی دوره های در حال برگزاری فرم پیش ثبت نام مربوط به دوره  DBA مدیریت پروژه را تکمیل نمائید .